AD Awards Legnica Google Partner

Kariera

Ad Awards S.J. Partner Google to miejsce idealne dla aktywnych, optymistycznych, ambitnych osób, pasjonatów e-marketingu , sprzedaży nowych technologii. Kierujemy się zasadą Work Life Balance.

Wraz z rozwojem działu sprzedaży naszej agencji poszukujemy:

rekrutacja@agencjamedialna.pro

Junior Web Developer

Oczekujemy:

·         Znajomość budowania stron internetowych (HTML, CSS, Bootstrap);
·         Podstawowa znajomość języków programowania (PHP, JS);
·         Umiejętność wykorzystywania systemów kontroli wersji w projektach informatycznych (GitHub);
·         Umiejętność pracy w zespole;

Mile widziane:

·         Doświadczenie z frameworkami opartymi o MVC;
·         Znajomość systemu Linux;
·         Umiejętność pracy z bazami danych;
·         Znajomość podstawowych zasad optymalizacji stron pod kątem wydajności;

Oferujemy:

·         Wdrożenie zawodowe w jednej z najbardziej rokujących branż;
·         Pracę przy nowatorskich projektach;
·         Wiedzę i wyzwania z zakresu nowoczesnych rozwiązań internetowych;
·         Wdrożenie, praktykę i zdobywanie doświadczenia przy profesjonalnej obsłudze narzędzi marketingu internetowego;
·         Pracę w zgranym zespole;
·         Zaplecze socjalne;

Praktykant IT

Oferujemy:

·         Wykształcenie średnie o profilu informatyka, matematyka lub pokrewne;
·         Podstawowa znajomość popularnych narzędzi internetowych: przeglądarek, aplikacji, social mediów;
·         Tzw. “żyłka internetowa i komputerowa” - (wiesz mniej więcej co to jest domena i co oznacza mała kłódeczka obok niej);

Doradca Klienta ds. klientów kluczowych

Opis stanowiska:

·         Budowanie i dbanie o jak najlepsze, długofalowe relacje z klientami;
·         Uczestniczenie w procesach ofertowych dla firm (www, SEO, SEM, kampanie Facebook, Google, YouTube);
·         Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonych obszarze;
·         Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług / rozwiązań;
·         Negocjowanie warunków współpracy;
·         Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Profil kandydata:

·         Doświadczenie w kontaktach z klientami z sektora B2B;
·         Samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego i znajomości technik sprzedaży;
·         Umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji z klientami wysokiego szczebla zarządzania;
·         Umiejętność wykorzystania swoich talentów na wymierne wyniki.

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności (podstawa 4000-8000 zł brutto + nielimitowana premia) – realny wpływ na wysokość zarobków;
·         Umowa o pracę;
·         Praca od poniedziałku do piątku;
·         Samochód służbowy, laptop, smartphone;
·         Możliwość udziału w szkoleniach produktowych dla certyfikowanych Partnerów Google;
·         Możliwość rozwijania i wdrażania swoich pomysłów;
·         Pakiet sportowy Sky Fitness;
·         Pakiet medyczny PZU.

Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej

Zakres obowiązków:

·         Pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych i obsługa obecnych;
·         Telefoniczna sprzedaż produktów;
·         Dobór odpowiednich rozwiązań dla Klienta;
·         Obsługa Klienta w zgodzie ze standardami firmy;
·         Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji biznesowych z Klientami firmy;
·         Wsparcie merytoryczne dla Klientów.

Wymagania:

·         Doświadczenie w obsłudze Klienta;
·         Znajomość technik sprzedaży;
·         Umiejętności negocjacyjne;
·         Dobra organizacja pracy własnej;
·         Samodzielność i dynamizm w działaniu;
·         Wysokie zdolności interpersonalne;
·         Nastawienie na realizację celu.

Oferujemy:

·         Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych;
·         Ciekawą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku;
·         Możliwość realizowania swoich ambicji, wszechstronnego rozwoju zawodowego;
·         Pracę w energetycznym i miłym towarzystwie, oraz komfortowych warunkach;
·         Narzędzia niezbędne do pracy;
·         Wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + prowizja za osiągane wyniki);
·         Doradca Klienta Biznesowego.

AD Awards Legnica