AD Awards Legnica Google Partner

Kontakt

AD AWARDS Sp. J.

Biuro:
59-220 Legnica, ul. Fabryczna 22
NIP: 691-250-76-19
E: biuro@adawards.pl
T: +48 (76) 852 59 70

Arkadiusz Szustak

Opiekun klienta VIP:
E: a.szustak@adawards.pl
T: +48 795 999 111
WIDEOROZMOWA

 

Marcin Bielaczyc

Opiekun klienta VIP:
E: m.bielaczyc@adawards.pl
T: +48 732 600 333

 

Maciej Saradow

Opiekun klienta VIP:
E: m.saradow@adawards.pl
T: +48 577 505 997

 

Kamil Piech

Project manager / Web developer:
E: k.piech@adawards.pl
T: +48 577 505 149

 

Dawid Płóciennik

Project manager / Web developer:
E: d.plociennik@adawards.pl
T: +48 577 505 129

 

Karol Zygadło

Web developer:
E: k.zygadlo@adawards.pl
T: +48 577 505 124

 

Daniel Lewicki

Web developer:
E: d.lewicki@adawards.pl

 

Krzysztof Orzechowski

Manager call center:
E: k.orzechowski@adawards.pl
T: +48 577 505 559

 

Ida Kruczek

Product manager:
E: i.kruczek@adawards.pl
T: +48 577 505 161

 

Beata Tomaszewska

Opiekun klienta VIP/ Automotive specialist:
E: b.tomaszewska@adawards.pl
T: +48 535 500 944

 

Wiesław Kołtuniak

Specjalista ds. leadów:
E: w.koltuniak@adawards.pl
T: +48 577 505 112

 

 

 

 

 

Monika Brzeska

Dyrektor biura:
E: m.brzeska@adawards.pl
T: +48 535 620 628

 

Dariusz Kolber

Dyrektor sprzedaży:
E: d.kolber@adawards.pl
T: +48 693 181 765

 

Konrad Waszczyk

Dyrektor ds. rozwoju sieci
E: k.waszczyk@adawards.pl
T: +48 606 987 284

 

Mateusz Pająk

Opiekun klienta:
E: m.pajak@adawards.pl
T: +48 577 505 576

 

Łukasz Kopeć

Dyrektor e-commerce:
E: l.kopec@adawards.pl
T: +48 577 505 016

 

Katarzyna Rabiej

Specjalista ds. e-commerce:
E: k.rabiej@adawards.pl
T: +48 577 505 552

 

Amadeusz Żurawiecki

Graphic designer:
E: a.zurawiecki@adawards.pl
T: +48 577 505 536

 

Kinga Szczepaniak

Junior graphic designer:
E: k.szczepaniak@adawards.pl

 

Natalia Jarzmicka

Junior graphic designer:
E: n.jarzmicka@adawards.pl
T: +48 577 505 448

 

Justyna Szafrańska

Junior graphic designer:
E: n.szafranska@adawards.pl

 

Katarzyna Krzan

Call center:
E: k.krzan@adawards.pl
T: +48 577 505 559

 

 

 

Agencja Medialna Ad Awards to przede wszystkim ludzie z pasją, dużym doświadczeniem oraz pełnym zaangażowaniem w to co robią. Staramy się aby każdy nasz Klient był obsłużony w najlepszy możliwy sposób; kreatywnie, efektywnie oraz sprawnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży marketingu internetowego jesteśmy w stanie zapewnić najnowocześniejsze rozwiązania pozwalające naszym Klientom osiągać wymierne sukcesy, czyli sprawny marketing, który na siebie zarabia.

 

Kilkadziesiąt specjalistów jest do Twojej dyspozycji, wspólnie określmy cele i do dzieła!

Mają Państwo pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość

AD Awards Legnica